15 maart 2007

Incentive&Ticket Company official hospitalitypartner van de Admirals

Rubrieken

Nederlands enige professionele American Football team de ‘Admirals’ is voor het tweede jaar een exclusieve samenwerking aangegaan met Incentive&Ticket Company.
Op 12 maart tekenden Stefaan Eskes van Admirals en Michael den Rooijen van Incentive&Ticket Company het contract voor seizoen 2007/2008.

Afgezien van de verkoop van de zakelijke arrangementen is Incentive&Ticket Company binnen het samenwerkingsverband verantwoordelijk voor de praktische afhandeling en communicatie van de hospitality arrangementen tijdens de thuiswedstrijden van de Admirals in de Amsterdam ArenA en het Olympisch Stadion.

De Admirals combineren topsport en entertainment op een hoog niveau. Cheerleaders, optredens van artiesten en interactieve elementen zorgen er naast het American Football voor dat de Admirals een uniek platform bieden voor relatiemarketing activiteiten.

Incentive&Ticket Company(ITC), eersterangs arrangementen, is actief op het gebied van exclusieve relatiearrangementen, incentives, zakelijke reizen, dagprogramma´s, dinnershows en evenementen. ITC richt zich op een markt waarin beleving, service, persoonlijke aandacht en exclusiviteit centraal staan. Incentive&Ticket Company is een strategische samenwerkingspartner van All Events Group BV.