3 april 2007

HotelloTOP.NL start met HT Events

Rubrieken

In 2005 is HotelloTOP.NL begonnen met een netwerkplatform voor oud-studenten van de internationale Hoge Hotelscholen. Veel hotello’s blijken in andere bedrijfstakken terecht te komen. Daarom heeft vorig jaar HT Finance een succesvolle eerste editie gehad en zal dit jaar de lancering van HT Events plaatsvinden.
HT Events start officieel op 4 april 2007, tijdens Evenement 2007. Evenement is het dynamische platform voor de eventbranche waar alle belangrijke marktpartijen bij elkaar komen. Tijdens HT Events zal tevens de evaluatie van HotelloTOP.NL plaatsvinden.
Evenementen noodzaak?
Het doel van de HT Events-bijeenkomst is hotello's bij elkaar te brengen die werkzaam zijn als directielid, assistent, marketing manager, Public Relations manager of eventmanager in de evenementen- en incentivebranche. Hierbij gaat de interesse uit naar gerichte events, business to business of business to consumer events. De vraag die bij deze dag centraal zal staan: evenementen, NOODZAAK?