Begin 2001 kwam Ritense Interactive in contact met CMG (tegenwoordig Logica). CMG was op zoek naar potentiële werknemers en wilde de interesse van laatstejaars technische studenten wekken voor een loopbaan bij CMG.
'Voor CMG bedachten wij de Survival of the Smartest. Een recruitment programma waarbij studenten werden uitgenodigd deel te nemen aan een actief programma waarbij werd bepaald wie de slimste student van Nederland is. De deelnemers konden zich aanmelden op de speciaal hiervoor gemaakte actie-site. Recruiters van CMG maakten een voorselectie en de 'honderd slimste' studenten werden uitgenodigd voor een actief outdoorprogramma in de Belgische Ardennen', kijkt Michiel van Rhijn, één van de oprichters van Interactieve Evenementen terug.
De Survival...
Deze 100 studenten speelden in 3 dagen de 'Survival of the Smartest'. Een Interactieve Game waarbij de teams, communicerend via SMS en Mobiel Internet, zich een route moesten banen door het bos- en waterrijke gebied rond Coo in de Belgische Ardennen. Onderweg wachtten vele outdoor-activiteiten en ICT-cases waarmee punten konden worden behaald. De route moest gevonden worden door middel van een handheld GPS.
Een groot succes
De Survival of the Smartest was een groot succes. Zowel voor CMG als voor de deelnemers bleek het een ultieme belevenis. De combinatie van mobiele technologie en outdoor bleek een schot in de roos.