6 september 2016

Gaat u last minute gratis als VIP naar de Memorial Ivo Van Damme in Brussel?

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

TIJDELIJKE ACCOMMODATIE TENTENVERHUUR - De Memorial Ivo Van Damme is een atletiekwedstrijd uit de Diamond League, zeg maar de Champions League van de atletiek. Maar liefst 41 medaillewinnaars van de Olympische Spelen zijn aanstaande vrijdag op 9 september aanwezig in het stadion in Brussel. De beste atleten van de wereld. Veldeman is partner en geeft 2 VIP-kaarten weg, inclusief een overnachting.

Veldeman bouwt voor dit event al vele jaren het complete VIP dorp en tijdelijke accommodaties voor verschillende sponsoren. Maarten Penders was maandag 5 september aanwezig op de EventBranche Borrel bij WaterGoed! in Valburg en vertelde trots over het evenement. 'Dit is echt een event waar we enorm trots op zijn en dat de moeite waard is om te bezoeken. We hebben nog 1 VIP-arrangement beschikbaar en willen die graag verloten onder de lezers van EventBranche.nl.'


Ontvangt u het gratis VIP-arrangement?

Wilt u met 2 personen aanwezig zijn, als VIP bij één van de moosite atletiekwedstrijden ter wereld, inclusief een overnachting? stuur dan een mail met uw NAW-gegevens ovv Veldeman event naar sjoerd@eventbranche.nl Morgen om 09.30 is de trekking en krijgt de winnaar onmiddellijk bericht (trekking uitgesteld, meer info volgt). LET OP: u moet wel eventprofessional zijn en/of opdrachtgever.


Het VIP-programma:

11:00: Bezoek aan het Muntpaleis - backstage tour (tot ± 12:00)

Adres: Tour & Taxis - Havenlaan 88C, B-1000 Brussel

Onze tenten staan opgesteld achter de gebouwen van Tour & Taxis, dus doorrijden tot achter de gebouwen en niet onmiddellijk bij het oprijden van de site de ondergrondse parking inrijden!

12:00: Lunch

Plus verdeling van de tickets en parkeerkaarten voor de Memorial Ivo Van Damme die avond.

Na de lunch is er tijd voorzien om eventueel op te frissen in het hotel.


HOTEL HUSA PRESIDENT PARK ****

17:00: Memorial Ivo Van Damme

17:00: Opening van de ‘Memorial Ivo Van Damme Village’, links van de hoofdingang van het Koning Boudewijnstadion met aperitief en hapjes

17:30: Prestige Dinner

18:45: Vertrek naar het stadion voor de meeting

19:00: Openingsceremonie

22:30: Einde van de meeting met concert en vuurwerk

Vervolg van de avond in de ‘Village’ met dessert en open bar

00:00: Einde van de avond en vertrek naar het hotel

Deelname aan de backstage tour van het Muntpaleis is niet verplicht. Als men enkel naar de Memorial Ivo Van Damme wil komen, is dat ook mogelijk.

En mochten onze gasten niet wensen te overnachten, staat het uiteraard vrij om vrijdagnacht nog naar huis te rijden.