
TIJDELIJKE EVENEMENTEN ACCOMMODATIE - De inklapbare hotelkamers van Flexotels, die over de hele wereld worden ingezet bij festivals en evenementen, krijgen nu ook sanitair. Het Nederlandse bedrijf is erin geslaagd de opvouwbare kamers te voorzien van douche, toilet en wastafel, waardoor bezoekers en medewerkers van evenementen nog meer comfort krijgen.
Fotocredits: Flexotels
Deze zomer zullen de Comfotels voor het eerst te zien zijn tijdens het evenementenseizoen, waarmee het bedrijf inspeelt op vragen uit de markt naar meer comfort. Vooral als bezoekers of personeel langer moeten verblijven. De kamers worden dan ook steeds vaker ingezet bij B2B events.
Met het aanbieden van verschillende accommodatievormen wil de innovatieve onderneming de komende jaren uitgroeien tot een short stay solution bedrijf, waarbij inklapbare kamers voor meerdere doeleinden ingezet kunnen worden, door bijvoorbeeld bedrijven en overheden.