Eventresult , IT partner van ACS audiovisual solutions, ontwikkelde de afgelopen jaren een presentatie-managementsysteem voor congressen dat inmiddels in heel Europa wordt toegepast. Uniek daarbij zijn de slimme IT oplossingen zoals de integratie met webcasting en signage. De jury van de Nationale Business Succes Awards was met name onder de indruk van de onderscheidende positie van Eventresult in de niche markt voor congres- en presentatiesystemen en het uitgekiende en uniek productaanbod. Ook de focus op innovatie en de reputatie in de branche werd nadrukkelijk vermeld in het juryrapport.
De Nationale Business Succes Award 2015 is de grootste ondernemersprijs van Nederland. De missie van deze ondernemersprijs is om het succes van toonaangevende bedrijven in de verschillende branches onder de aandacht te brengen. De nominatie kan beschouwd worden als een keurmerk voor onderscheidend ondernemen. Met de nomatie is Eventresult tevens kanshebber voor De Nationale Business Succes Award 2015 in de categorie ‘Meest innovatieve onderneming’ en de Sector Award ‘Beste in ICT’. De finalewinnaar ontvangt een grote geldprijs en veel publiciteit.
Van der Veen - event engineering is door de Nationale Business Succes Award uitgeroepen tot branchewinnaar 2015 in de evenementenbranche. Met een zeer sterke positionering en onderscheidend concept heeft het bedrijf zich volgens de Nominatiecommissie ontwikkeld tot een stabiele, vooruitstrevende onderneming met een veelbelovende toekomst. ‘Innovatie is het sleutelwoord bij Van der Veen, want zij is continu bezig haar producten, methoden, medewerkers en diensten verder te ontwikkelen en investeert volop in de modernste apparatuur en techniek.’
De Nationale Business Succes Award wordt gerealiseerd in samenwerking met het Algemeen Dagblad, het Financieel Dagblad, BNR Radio en RTL televisie. Komende tijd zal Eventresult met andere genomineerden te zien in paginagrote advertenties in het AD, het Financieel Dagblad en Management Team. Ook zullen we worden genoemd in radio spots op BNR Radio en natuurlijk zal er ook een RTL filmploeg langskomen om een reportage te maken van de activiteiten van Eventresult. Deze zal aanstaande zondag 19 juli 2015 om 11.55 uur uitgezonden worden op RTL 7 in het programma ‘De Succesfactor’. De herhaling vindt plaats zaterdag 25 juli om 13:30 uur.