
EVENTMARKETING - De 'experience architecten' van eventmarketing bureau Be Core in New York kregen de opdracht om in samenwerking met Nike een interactieve beleving te creëren ter promotie van 'Go Skate Day' in New York. Het eindresultaat: een varend pop-up skatepark inclusief tribune en skateprofessionals.
Het mobiele skatepark dat in opdracht van het bureau werd gebouwd, en tevens werd neergezet op diverse locaties in New York en Brooklyn, bracht in samenwerking met het Nike SB team een social media hype teweeg. In de korte periode van slechts één weekend trok het evenement ruim 3000 skaters, allen op zoek naar een toegankelijk skatepark waar zij hun beste trucks kunnen showen aan de aangetrokken menigte. Foto's van het pop-up skatepark en de aanwezige skaters werden gedeeld via diverse kanalen en getoond op groot scherm, op de hoek van 34th Street op Seventh Avenue.
Kortom, een geslaagd eventmarketing project waar beleving, het meedenken met de doelgroep en saamhorigheid samen komen in één evenement.