13 maart 2007

Eventbureau van het Jaar: laatste kans om te stemmen

Rubrieken

Met Dechesne & Boertje nog altijd aan kop, gevolgd door Sportief Holland, lijkt de strijd om de derde finaleplek te gaan tussen DWBH, Xsaga en Kubik. U kunt nog tot 15 maart stemmen om de derde finalist in de strijd om de titel Bureau van het Jaar te bepalen.

Het eventbureau van het jaar wordt op dinsdag 3 april gekozen tijdens de EVA-uitreiking in Utrecht. Daar zullen alle aanwezigen samen met de vakjury bepalen wie de titel een jaar lang mag dragen.

Slechts drie van de vijf deelnemende bureaus kunnen zich 'plaatsen' voor de finale op 3 april. U kunt nog tot 15 maart bepalen welke drie bureaus zich plaatsen voor de 'grande finale'. Ga daarom snel naar de speciale Eventbureau van het Jaar-site en breng uw stem uit. De tussenstand op 13 maart was als volgt:

1. Dechesne & Boertje
2. Sportief Holland
3. DWBH
Xsaga
5. Kubik