Eerste namen bekend voor Queen & King of the Court Utrecht met The Ultimate Mashup
De eerste Nederlandse topspelers voor Utrecht zijn bekend: Alexander Brouwer, Yorick de Groot, Stefan Boermans en Steven van de Velde, evenals Katja Stam, Raïsa Schoon, Emi van Driel en Wies Bekhuis. Daarmee staat de gehele nationale top deze zomer op het Jaarbeursplein. Hun teamgenoten worden later bekendgemaakt.
Dat hangt samen met de terugkeer van The Ultimate Mashup. In dit format spelen atleten niet met hun vaste partner, maar in volledig nieuwe internationale duo’s. Dat zorgt voor combinaties die je nergens anders ziet, onverwachte dynamiek en spectaculaire rally’s. Zo won Katja Stam in 2024 samen met de Duitse beachvolleyballegende Laura Ludwig de eerste editie van The Ultimate Mashup, die volledig was uitverkocht.
In 2025 pakten Alexander Brouwer en Steven van de Velde de titel. Dit jaar staan zij opnieuw op het veld, maar niet meer samen. In deze editie verdedigen beide spelers hun titel met een nieuwe, internationale partner.
Meer dan sport
The Ultimate Mashup wordt gespeeld in het iconische pop-up stadion op het Jaarbeursplein, met skyboxen en het razendsnelle Queen & King of the Court-format. Daarbovenop komt een volledig entertainmentprogramma met livemuziek, lichtshows en spectaculaire acts. De combinatie van sport, muziek en beleving tilt beachvolleybal naar een nieuw niveau.
Road to Utrecht start in Breda
Voorafgaand aan het event in Utrecht vindt op 5 en 6 september bij de Veilingkade in Breda een officieel Queen & King of the Court kwalificatietoernooi plaats. Teams strijden daar om de laatste plek in het hoofdtoernooi in Utrecht. Voor hen is dit een enorme kans om zich te plaatsen voor een internationaal toernooi. Voor fans biedt het de mogelijkheid om gevestigde en opkomende Nederlandse talenten van dichtbij te zien.