13 november 2007

Delta Lloyd Groep viert met 10.000 genodigden 200-jarig bestaan

Rubrieken

De Amsterdamse RAI was afgelopen zaterdag omgebouwd tot feestlocatie voor medewerkers en partners van de jubilerende allround verzekeraar. Thema van het feest was ‘200 jaar vernieuwing’.
Een overzicht van de Main Hall.
Foto: Paul Ridderhof
Maar liefst 10.000 mensen werden getrakteerd op lekker eten, prominente artiesten en vooral gezelligheid. De RAI was onderverdeeld in 5 ruimten. De Main Hall was voor het officiële gedeelte, de grand opening, optredens van Edwin Evers & Berget Lewis, Belle Perez en de grand finale Blof. Er was een Jazz Club met diverse optredens, een Dance Club met DJ Rose en La One & The Funky Flavours, Café Bolle Jan voor de Hollandse hits en een Delta Llounge.

De organisatie van het feest was in handen van DWBH Group in samenwerking met Select Catering, dat verantwoordelijk was voor food & aankleding van de totale productie.
Speciaal voor dit feest creëerde de cateraar 25 kookeilanden met ‘live cooking’ en was er een snackwand en streetfood.

Unieke samenwerking
Albert Deltour, algemeen directeur van DWBH Group: “Een uniek project met een unieke samenwerking tussen organisatiebureau, cateraar en decorateur.”
Meer hierover in FZ 4, waarin uitvoerig teruggekomen wordt op dit evenement en andere activiteiten rondom 200 jaar Delta Lloyd Groep .