26 september 2008

Cursus congresmanagement in Dorint Hotel Schiphol

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

'Bijna 20 ambitieuze congres-professionals schreven zich al in voor deze cursus congres-management, we hebben nog een paar plaatsten vrij', laat organisator En Garde weten.

En Garde’, betekent letterlijk: ten strijde; pak de wapens op en ga de strijd aan. Figuurlijk: pak de handschoen op. Pak een congres eens anders aan, bekijk een conferentie eens van de andere kant en gooi al je creativiteit en vakmanschap die je in huis hebt in de organisatie van een spraakmakend congres', zet En Garde haar cursus neer.

Voor de derde keer op rij organiseren een aantal professionals uit de congresbranche een vakinhoudelijke cursus Conference Management onder de naam ‘En Garde’. Na twee succesvolle rondes in 2006 en 2007 zal ook in 2008 deze cursus op de conferentie agenda staan. 'Deelnemers aan de eerdere cursussen ervoeren de inzet van vakmensen uit de branche als uitermate positief. Zeven vooraanstaande branchegenoten (met ieder hun eigen vakcompetentie) staan elke cursus weer garant voor heel veel kennis, kunde en creativiteit. Niet verwonderlijk dat vooral de corporates zich massaal inschreven voor eerdere cursussen.'

Op 11 en 12 december 2008 zullen zeven vakdocenten hun kennis en kunde overdragen in het Dorint Hotel Schiphol. Een tweedaagse cursus waarbij de volgende onderdelen aan bod zullen komen: Planning, marketing en promotie, venue-management, bid boek, sponsoring en fondsenwerving, AV-middelen, cultuur, financiën, draaiboek en social program. Twee leerzame dagen derhalve.