3 oktober 2014

Cuisine on tour slaat nieuwe weg in door samenwerking musicalproductie

Door Maartje Springer

Rubrieken

PARTYCATERING - Cuisine on Tour heeft een nieuwe weg ingeslagen door een verbintenis aan te gaan met musicalproductie Dream Girls. De partycateraar verzorgde, als hoofdsponsor van de musical, het culinaire programma tijdens de première in het nieuwe Luxor theater in Rotterdam.

Door middel van de evenementen en communicatie rondom de musical ziet de cateraar kansen om haar landelijke naamsbekendheid, producten en diensten onder de aandacht te brengen bij een groot publiek en nieuwe potentiële opdrachtgevers.

Arne Ramak, chef-kok bij Cuisine on tour, liet zich voor de premiere van de musicalproductie inspireren door de smaakvoorkeuren en lievelingsgerechten van de hoofdrolspelers. 'The Dreamettes' leverde Cuisine on Tour interessante input op. Ruim 1500 gasten werden tijdens de premiere verrast met diverse lievelingsgerechten van de cast. De partycateraar verzorgde de premièrelunch en de afterparty met o.a. gouden pinda's, Berget's Burger en frisse dreamsalads. 'Nooit eerder was de culinaire invulling tijdens een première zo goed, wij zijn trots op deze nieuwe samenwerking', vertelt Jeroen Dona, directeur van Albert Verlinde Entertainment.

Dreamgirls is de grootste reizende musical van het theaterseizoen 2014-2015, gebaseerd op het leven van The Supremes en Diana Ross en vertelt het verhaal van drie zangeressen die naam willen maken in de muziekwereld.