9 september 2008

Crowne Plaza Amsterdam-Schiphol nieuwe partner MeerBusiness

Door Marja Tan

Rubrieken

Het Crowne Plaza Amsterdam-Schiphol hotel te Hoofddorp is toegetreden tot de lijst van MeerBusiness partners, waardoor ondernemers nog meer kortingen ontvangen.

Het management van het Crowne Plaza Amsterdam-Schiphol en René Jansen (MeerBusiness) na de ondertekening van het MeerBusiness samenwerkingscontract.

MeerBusiness is het regionale ondernemersplatform voor directeuren en managers. De hotelketen onderschrijft hiermee de new-businesswaarde van het actieve nieuws- en netwerkplatform in Nederland. Members van MeerBusiness ontvangen vanaf nu in het Crowne Plaza hotel een culinaire businesslunch voor slechts € 22,50 in @The Lobby, geserveerd door Executive Chef Martin Hoppers binnen 45 minuten. Inclusief voor- en hoofdgerecht, koffie of thee en gratis parkeren.

Vol trots presenteert het hotel ook haar nieuwe restaurant & bar “@The Lobby”. @The Lobby beschikt over een stijlvol modern interieur en een verrassende kaart. Het interieur is ontworpen door Linda Pitcher van “LP Hotel Design”. Executive Chef Martin Hoppers en zijn team staan garant voor culinaire hoogstandjes met een lokale insteek.