
Doordat deze 3D hologram projectie-techniek in een 14 meter lange trailer geïntegreerd is, is het niet langer noodzakelijk deze techniek 'op locatie' te bouwen. Hiermee is het vertonen van 3D hologram projecties toegankelijker en beschikbaar voor een groot aantal nieuwe toepassingen. Ter promotie van KPN glasvezeldiensten is het 3D Hologram Roadshow concept ingezet als 'Tournee van de Toekomst'; een holografische tour met zangeres Glennis Grace.
Toegankelijk en kosteneffectief
Crossmedia Factory (CMF) is gespecialiseerd in 3D techniek en levert 3D mediaoplossingen en services voor entertainment, productpresentaties and reclamedoeleinden zonder gebruik te maken van stereoscopische brillen. Het bedrijf heeft jarenlang onderzoek verricht om het projecteren van 3D holografische beelden toegankelijker te maken voor een bredere doelgroep en nieuwe toepassingen zoals productpresentaties, promoties, evenementen en beurzen. Door deze techniek in een trailer te bouwen waarmee het product 'mobiel' te verhuren is, zijn zij hierin geslaagd. De door CMF ontwikkelde mobiele trailer heeft een podium van 9 meter breed en is uitgerust met een aantal geavanceerde projectoren, een complete regie-set, licht en een professioneel geluidssysteem. In samenwerking met partner LiveLAB ('blending live performance with visual technology') biedt CMF hiermee een uniek concept aan op gebied van 3D projectie.
KPN Glasvezel's 'Tournee van de Toekomst'
KPN heeft de primeur met de 3D Hologram Roadshow. Afgelopen maand vond in Amsterdam het eerste holografische concert in Nederland plaats. Het concert, KPN Glasvezel's Tournee van de Toekomst, toonde een hologram van zangeres Glennis Grace. Ze was ook in levenden lijve aanwezig en zong een duet met haar eigen hologram. KPN tourt met het holografische concert door heel Nederland ter promotie van glasvezeldiensten. Sociaal activatiebureau Energize ontwikkelde de strategie en het concept van deze campagne.
Beurs Event 13 toont 3D Hologram Roadshow
Op de beurs ‘Event 13’ in Jaarbeurs Utrecht, laten Crossmedia Factory en LiveLAB bezoekers kennis maken met hun unieke concept. Tijdens deze beurs, 27 en 28 maart, laten zij op het plein ‘Take a break’ diverse 3D holografische projecties zien en informeren zij bezoekers over de diverse mogelijkheden en toepassingen.