Voor het brand event van Sony Ericsson onderging de theaterzaal van Panama een complete metamorfose. Diederik Verwiel, creatief directeur van Bruggen Verwiel Eventmarketing: 'Panama heeft eigenlijk een volstrekt andere kleurstelling dan wij met dit event voor ogen hadden. Zwart, goud en rood zijn de prominent aanwezige kleuren, terwijl wij juist een volledig witte ambiance wilden realiseren. Wit stond daarbij voor de open benadering van Sony Ericsson naar haar zakelijke relaties en deze witte hoofdkleur werd ondersteund met talloze ondersteunende kleuren in video content.'
Visual identity
Samen met Oogenlust werd de zaal dan ook getransformeerd in een setting die volledig aansloot bij de nieuwe visual identity van Sony Ericsson. XL Video en Bourgonje waren verantwoordelijk voor de technische productie met HD projecties, LCD monitoren en een catwalk met LED panelen.
Video content
'De combinatie van de sereniteit van de witte styling met de steeds wisselende video content, werkte precies zoals we het bedacht hadden', zo vervolgt Verwiel. 'In deze setting kwamen naast interne sprekers van Sony Ericsson ook gastsprekers van Hyves en MTV aan het woord, waardoor een afwisselend en inhoudelijk sterk programma kon worden geboden.' Naast de verschillende sprekers genoten de gasten van optredens van een zandkunstenaar en DJ Rose.