16 september 2008

Avalon Evenementen breidt uit met 10 nieuwe Fiatjes 500

Door Sjoerd Weikamp

Rubrieken

Avalon Evenementen uit Zoetermeer heeft onlangs van Autobedrijf Preuninger uit Den Haag, onder het genot van beschuit met muisjes, op feestelijke wijze de sleutels van 10 nieuwe Fiats’s 500 in ontvangst genomen. De trendy en retro auto’s worden toegevoegd aan het wagenpark van Avalon, waarmee het hele jaar door bedrijfsuitjes en rallyevenementen worden georganiseerd.

'Met het toevoegen van de Fiat 500 aan de vloot kunnen de rally’s voor een breder publiek en voor nog meer toepassingen worden ingezet. Behalve voor de vrolijke rally’s door Den Haag en door Het Groene Hart, die nu uiteraard van een Italiaans tintje worden voorzien, worden de auto’s en expertise van Avalon Evenementen met name ingezet voor maatwerkrally’s in het kader van relatiemarketing en teambuildingactiviteiten. Opdrachtgevers kiezen juist voor Avalon Evenementen als organisatiebureau in verband met haar event marketing achtergrond. Het inzetten van een rallyevenement op strategisch niveau is inmiddels meer regel dan uitzondering', aldus het Zoetermeerse bureau.

Behalve met de Fiat 500 worden rally’s georganiseerd met moderne sportieve cabriolets (smart roadster, New MINI, New Beetle en Saab Cabrio) en met klassieke automobielen, zowel in Nederland als in het buitenland. Er is al een rallyarrangement vanaf € 79,- exclusief BTW p.p