31 oktober 2008

Anton van Baalen verzorgt aankleding Rode Kruis Gala

Door Marja Tan

Rubrieken

Anton van Baalen Plant | Bloem | Decor gaat ook dit jaar weer de aankleding van het Rode Kruis Gala verzorgen.

De speciaal voor het Gala in 2004 ontwikkelde HighLight tafel, een hoge dinertafel voor tien personen, wordt ook dit jaar weer ingezet. Echter dan met een aantal vernieuwende onderdelen, zoals LED verlichting, bedrukte plexi-glasplaatjes en hoesjes over de barkrukken.

Voor de jaargala’s van het Rode Kruis district Amsterdam draagt Anton van Baalen Plant | Bloem | Decor zorg voor een sfeervolle vormgeving van de gehele avond. Het Rode Kruis Gala vindt plaats op maandag 8 december in de Beurs van Berlage.

In samenwerking met Usual Suspects (Amsterdam) is er een gezamenlijk concept ontwikkeld, waarbij entertainment, inrichting en sfeer geheel op elkaar zijn afgestemd. Tijdens deze avond stelt Anton van Baalen Plant | Bloem | Decor een unieke bank beschikbaar voor de veiling. De opbrengsten van deze bank zal gaan naar het Rode Kruis.

Er kunnen nog tafels voor het Gala worden gereserveerd.