27 oktober 2006

Ahoy' organiseert event voor directiesecretaresses

Rubrieken

Op zaterdag 18 november aanstaande organiseert Ahoy' Rotterdam een evenement voor de Nederlandse Vereniging van Directiesecretaresses (NVD).
De bedoeling van deze dag is om een groot deel van de leden samen te brengen en hen een zowel inhoudelijk goed verzorgd programma als ook een aangenaam dagje weg te bieden. Het totaal aantal leden van de NVD bedraagt momenteel ongeveer 650, waarvan wij een opkomst verwachten van circa 100 tot 150 personen.
Sponsoring
Het evenement is een initiatief van Ahoy' Rotterdam en wordt geheel op basis van sponsoring georganiseerd. De organisatie heeft inmiddels een indrukwekkend lijstje aan sponsors binnen: Aaaaaha! the Actor Factory, ACS AV Company, Anton van Baalen, plant/bloem/decor, Creator International, Pino Productions, Printerette, Say Cheese, Tiny Little Bigband en Voorne-Putten Autogroep.
Prorgamma
Het programma van de dag zal er als volgt uit komen te zien:
10.30 uur : Ontvangst; inloop gasten
11.00 uur : Officiële opening door Annette (NVD) en Caroline (Ahoy'), "Welkom in Ahoy'!
11.30 uur : Presentatie Pieter (Pino Productions), "Mijn evenement: hoe, wat en waar?"
12.00 uur : Informatielunch met Live Muziek "Lunch met de Tiny Little Bigband"
13.30 uur : Presentatie en uitleg Erik Peekel (Aaaaha!), "Creatieve Conceptcreatie"
14.30 uur : Groepen gaan zelf aan het werk, 6 personen per groep, "Aan de slag!"
15.30 uur : Plenair presenteren van de cases, "Het reslutaat...."
16.15 uur : korte rondleiding door Ahoy', "Even de benen strekken" (juryberaad)
16.45 uur : Prijsuitslag plenair, "And the winner is...."
17.00 uur : Borrel met hapjes, uitdelen kaarten Nigth of the Proms
18.00 uur : Einde (dag) programma
PRIJZEN
Naast inhoud, aankleding en aanvulling hebben wij ook de nodige aandacht besteed aan het 'zoeken' naar leuke prijzen om aan het einde van de dag uit te kunnen reiken, waarbij het volgende resultaat is geboekt:
1e prijs : Een VIP loge tijdens het ABN AMRO tennis toernooi voor 6 personen
2e prijs : Een Champagnearrangement op de Jan Klaassen voor 12 personen
"Extra" : Een weekend Audi TT voor "het Toppertje van de dag"