6 september 2007

ACS realiseert congresfaciliteiten voor 30.000 bezoekers

Rubrieken

Het Amsterdamse ACS AV Company heeft voor het jaarlijkse congres van de European Society of Cardiology (ESC) in Wenen, 24 tijdelijke congreszalen gebouwd. Tevens verzorgde ACS alle audiovisuele faciliteiten in de tijdelijke en de bestaande zalen.
De organisatie van deze grootste medische conferentie van Europa met dit jaar ruim 30.000 bezoekers, vraagt elk jaar de nodige creativiteit, omdat geen congreslocatie in Europa voor een dergelijk gezelschap de vereiste accommodatie en technische infrastructuur kan leveren.
ACS creëerde een congresaccommodatie, exact toegesneden op de wensen van de ESC-organisatie: bijna 25.000 m2 congresruimte voorzien van o.a. 50 projectoren, ruim 250 microfoons, 30 geluidsinstallaties, 3 km truss en 2 km geluidwerende gordijnen.
Een team van meer dan 100 ACS’ers is bezig geweest met de opbouw, afbraak, technische uitvoering en coördinatie van dit toonaangevende congres.