2 januari 2013

3 gratis eBooks over social media en apps voor evenementen

Door Lieke Hogenkamp

Rubrieken

ONLINE EVENTS - Op de site van eventmanagerblog zijn drie gratis eBooks te downloaden over social media, eventmarketing 2.0 en apps voor een evenement.

Het eerste boekje Social Media Power Plays for Events gaat over de veranderingen in strategie en tactiek die een evenement ondergaat als het live gaat. Met het boekje krijgt u handvatten om bezoekers van het evenement te betrekken en hoe de mooiste en beste momenten versterkt kunnen worden.

Event Marketing 2.0 geeft tips over hoe er een social media strategie ontwikkeld kan worden om meer registraties voor een evenement te krijgen. Het boek behandelt het sociale media landschap van de eventplanner.

Het laatste eBook heet Mobile App Marketing Playbook schetst hoe een aangepaste app kan zorgen voor meer exposure van een evenement. De boeken zijn te downloaden via de webstie van eventmanagersblog.com