MICE Nieuws: Argentijn verkozen tot voorzitter SITE Global

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
11 juli 2011 14:26 uur
MICE Nieuws: Argentijn verkozen tot voorzitter SITE Global

BRANCHEVERENIGING - De Argentijn Alejandro Verzoub wordt in 2012 de nieuwe president van SITE International. Verzoub is directeur van AV - BUSINESS & COMMUNICATION, een incentive- en marketing bureau.

Verzoub bekleedde al diverse functies bij SITE Global, maar zal in 2012 doorschuiven naar de functie van voorzitter SITE Global. Overigens is ook SITE Nederland nog op zoek naar een nieuwe voorzitter. De huidige voorzitter Marije Breuker kondigde onlangs aan, dit jaar echt het stokje door te willen geven.
 

1 Reacties

Alejandro zal als president van Site International een hele aanwinst zijn. Deze man heeft verstand van onze industrie!

Meld je aan als Site lid en kom ook in oktober voor de IC naar Las Vegas. Onze agent in Amerika (First Incentive Travel) zal voor de NL afvaardiging een extra motivational experience zorgen!

Voor meer informatie; raymon@travelmarqt.nl

Raymon Honings @ 14-07-2011 16:04 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
Kennis en informatie opdoen? Sluit je aan!
Word NU lid en ontvang een welkomstcadeau...
>GERELATEERD uit Eventbranche Select®
  1. CWT Meetings & Events

    Op zoek naar een spetterend feest,...
  2. Happy Company

    Jij kan bij ons terecht voor...
  3. De Feest en Eventarchitect

    Wij streven er altijd weer naar om unieke...
  4. Incentives Barcelona

    De DMC Incentives Barcelona S.A. heeft...
  5. POLOLEAGUE

    Polo is een combinatie van teamsport en...

Adam&Eve Hotels is een opvallende verschijning op de Turkse hotel- en mice-markt. Het designhotel in Belek is een perfect uitvalsbasis voor een incentive of zakelijke meeting. Adam&Eve Hotels

Ontvang onze gratis nieuwsbrief
Ontvang onze gratis nieuwsbrief

Wekelijks verstuurt Eventbranche.nl haar online nieuwsbrief. Neem nu een GRATIS abonnement en ontvang iedere week al het nieuws uit uw branche.
Ja, ik wil de gratis nieuwsbrief ontvangen

Volg ons op twitter
Wordt lid van onze linkedin group