Evenementenlocatie CORPUS sluit partnership met het Voedingscentrum

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15 november 2011 13:37 uur
Evenementenlocatie CORPUS sluit partnership met het Voedingscentrum

EVENEMENTENLOCATIE CONGRESLOCATIE - Tijdens de uitreiking van de Jaarprijs Voedingscentrum 2011 in CORPUS is officieel bekend gemaakt dat CORPUS en het Voedingscentrum een partnerovereenkomst van drie jaar hebben getekend. Het Voedingscentrum is daarmee de negentiende ‘Founding Father’ van CORPUS, naast onder andere NISB, Hartstichting, Nierstichting en Stop TBC.

Door het partnerschap krijgt het Voedingscentrum de mogelijkheid om bezoekers van congres- en evenementenlocatie CORPUS bewust te maken van het belang van een gezonde en duurzame voedselkeuze. Het Voedingscentrum ziet CORPUS als een uitstekend platform om deze boodschap te communiceren. Felix Cohen, directeur van het Voedingscentrum, is zeer verheugd over de samenwerking met CORPUS. ‘Bij CORPUS zien mensen hoe prachtig het menselijk lichaam in elkaar zit. Goede en verantwoorde voeding speelt een vitale rol bij het in stand houden van dat lichaam, maar ook bij het in stand houden van ons milieu’, aldus Cohen.

Momenteel is het Voedingscentrum bezig met het ontwikkelen van een communicatie-uiting, welke een plaats zal krijgen in de Medische Infotheek van CORPUS. ‘Wij proberen met deze ‘exhibit’, die begin 2012 officieel geopend zal worden, een super praktische vertaling te maken van theorie naar dagelijks handelen’, vervolgt Cohen. 'De exhibit zal een multimediaal en interactief karakter krijgen en zal aansluiten bij de drie programma’s van Voedingscentrum: gezond en bewust eten, gezond door het leven en duurzaam eten.'

Samenwerking
Huub Lazarom, director van CORPUS, is erg enthousiast over de samenwerking met het Voedingscentrum. ‘CORPUS kent een drietal belangrijke kernwaarden, te weten Veel Bewegen, Verantwoord Eten en Gezond Leven. Het Voedingscentrum complementeert en versterkt de inhoudelijke boodschap van CORPUS met kennis en onafhankelijke informatie. In die zin zijn ook wij dus erg blij met de samenwerking. De programma’s en doelen van het Voedingscentrum sluiten in het bijzonder uitstekend aan bij de kernwaarde Verantwoord Eten van CORPUS. Hierdoor zien wij vruchtbare samenwerkingsmogelijkheden in de toekomst’, aldus Lazarom.
 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
Kennis en informatie opdoen? Sluit je aan!
Word NU lid en ontvang een welkomstcadeau...
>GERELATEERDE Evenementenlocatie Select®
  1. GelreDome

    Bubbels. Beats. Spotlights. Smaak....
  2. De Fabrique Evenementenlocatie

    De Fabrique Evenementenlocatie (...
  3. De Broodfabriek

    De Broodfabriek is gesitueerd in een...
  4. Fort Voordorp

    Fort Voordorp, dé locatie voor zakelijke...
  5. Heineken Music Hall

    De Heineken Music Hall heeft haar naam in...

Word abonnee voor 99 euro

Foto gezicht

Neem nu een abonnement voor 99 euro per jaar. Met een jaarabonnement profiteert u van vele extra's en bent u verzekerd van een plekje op onze EventBranche Borrels... lees meer

 

 

Adverteren?
Adverteren?

Wilt u uw bedrijf onder de aandacht brengen bij bureaus, locaties, cateraars, toeleveranciers en eventmanagers? Dan heeft u met EventBranche Magazine, EventBranche.nl en ons Trendmagazine voor opdrachtgevers een ideaal podium.
>> bekijk de mogelijkheden

Mail uw nieuws naar EventBranche.nl

Heeft u nieuws dat u met de rest van de branche wil delen? Noviteiten, tips of suggesties? Mail uw nieuws en tips naar info@eventbranche.nl

Volg ons op twitter
Wordt lid van onze linkedin group