Eventmarketingbureau EMboost als eerste Nederlandse bureau aangesloten bij ISTAA

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
10 januari 2012 14:14 uur
Eventmarketingbureau EMboost als eerste Nederlandse bureau aangesloten bij ISTAA

EVENEMENTENBUREAU EVENTMARKETING - EMboost is onlangs lid geworden van de International Sports Travel Agencies Association (ISTAA). ISTAA is een internationale branchevereniging met leden afkomstig uit 34 landen, verspreid over 4 continenten. Alleen gerenommeerde partijen die officieel partner zijn van een voetbalclub of sportbond worden toegelaten.

'EMboost verstevigt en breidt door het lidmaatschap haar internationale netwerk uit en speelt in op de globalisering van sportevenementen, die wereldwijd een belangrijke economische impact hebben', aldus het eventmarketingbureau uit Hendrik Ido Ambacht. 

ISTAA is in juni 2009 opgericht en heeft als doel het imago van sportevenementen te versterken, gaststeden als aantrekkelijke reisbestemmingen te promoten en investeringen in het sporttoerisme wereldwijd te bevorderen. De ISTAA leden zijn afgevaardigden van sportreisorganisaties, evenementenbureaus en andere professionals uit de (sport/toeristische)branche.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
Kennis en informatie opdoen? Sluit je aan!
Word NU lid en ontvang een welkomstcadeau...
>GERELATEERD Evenementenbureau Select®
  1. Game Events

    Door gebruik te maken van Mobiel Internet...
  2. POLOLEAGUE

    Polo is een combinatie van teamsport en...
  3. Omnivents

    OMNIVENTS is gespecialiseerd in actieve...
  4. Happy Company

    Jij kan bij ons terecht voor...
  5. TIWA Adventure & Teambuilding

    TIWA TEAMBUILDING & ADVENTURE is één van...

Word abonnee voor 99 euro

Foto gezicht

Neem nu een abonnement voor 99 euro per jaar. Met een jaarabonnement profiteert u van vele extra's en bent u verzekerd van een plekje op onze EventBranche Borrels... lees meer

 

 

Adverteren?
Adverteren?

Wilt u uw bedrijf onder de aandacht brengen bij bureaus, locaties, cateraars, toeleveranciers en eventmanagers? Dan heeft u met EventBranche Magazine, EventBranche.nl en ons Trendmagazine voor opdrachtgevers een ideaal podium.
>> bekijk de mogelijkheden

Mail uw nieuws naar EventBranche.nl

Heeft u nieuws dat u met de rest van de branche wil delen? Noviteiten, tips of suggesties? Mail uw nieuws en tips naar info@eventbranche.nl

Volg ons op twitter
Wordt lid van onze linkedin group